Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Alzheimer of Parkinson

Een dokter moet een man een vervelende mededeling doen, de man heeft namelijk zowel Alzheimer als Parkinson. Om de pijn te verlichten bedenkt de dokter dat hij het in twee keer gaat vertellen, dus eerst de ene ziekte en twee maanden later de andere. "Dan komt het niet zo hard aan", denkt hij. "Maar welke zou de man het minst erg vinden om te horen?"

Hij gaat naar de patiënt en vraagt: "Als je zou moeten kiezen, welke ziekte zou je het minst vervelend vinden, Parkinson of Alzheimer?" "Nou, da's duidelijk", zegt de man. "Alzheimer natuurlijk!" De dokter is nu toch wel benieuwd naar het waarom. "Waarom natuurlijk?" "Liever drie bier vergeten te betalen dan er vier om te stoten..."



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Oogdruppels (6.76/10)

Een dokter vraagt aan zijn stagiair om hem een voormiddag te vervangen. Toen hij terug kwam vroeg hij natuurlijk of alles goed verlopen was.
"Ik denk het wel," was het antwoordt.

Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)


3 enveloppen (7.54/10)

Een nieuwe directeur van een bedrijf werkt gedurende een week lang samen met de directeur die hij moet opvolgen. Op de laatste dag zegt de afscheidnemende directeur :

"ik heb drie ...

Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)


Ambtenaren (6.12/10)

Tijdens een bijeenkomst van de ambtenaren wordt er beslist om nog maar één dag in de week te werken, 's woensdags.

Roept er plots ene achteraan in de zaal: "Toch ni élke woensdag?&...

Mop verder lezen (Je hebt 98% gelezen)


Mop details

Categorie: Beroepen
Moppentapper: Vittelleke
Datum: 23-01-2024
Maal bekeken: 13754
Aantal stemmen: 64
Gemiddelde score: 6.89

6
0
2
2
2
9
16
9
7
11
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish