Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Den James
Den James (bond) stapt een café binnen, zet zich aan den toog naast een vamp zoals hij er in elke film wel enkele tegenkomt. Hij bekijkt zijn horloge en bestelt een drankje.- "Is uw afspraak te laat?" vraagt de sensuele dame.
- "Nee" zegt 007 "ik bekijk mijn hi-tech horloge die ik aan het testen ben"
- "En wat is er dan speciaal aan die horloge?"
- "Zij zendt speciale golven uit waardoor ik meer te weten kom over mijn omgeving"
- "En wat zegt ze nu dan wel?"
- "Om eerlijk te zijn geeft ze aan dat de dame naast mij geen slipje draagt"
- "Dan functioneert uw hi-tech horloge niet zo goed want ik draag wel degelijk een slipje"
- "Aha, dan zal ze waarschijnlijk een uurke voorstaan"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Potentie Pillen (7.89/10)
Een vrouw heeft een man die in bed niets klaarspeelt. Ze gaat naar de dokter en vraagt om een middeltje, waarna ze een pot pillen krijgt. "Elke avond één of twee pillen", zegt de dokter. De ...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
FF pijpe... (7.93/10)
Een jongen brengt zijn vriendin terug naar huis nadat ze samen uit zijn geweest. Als ze bij de deur komen leunt hij nonchalant met een hand tegen de muur en zegt tegen haar: "Schat, waarom pijp j...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
De fiere snurker (7.1/10)
Een man deed in zijn slaap niets dan snurken, zijn vrouw was het moe en ging naar de huisdokter, die haar de raad gaf om de penis van haar man af te binden; zodat hij vanzelf zou stoppen met snurken. ...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
