Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hoestsiroop
Een apotheker komt op een dag tegen de middag naar zijn apotheek, waar Jan al de ganse voormiddag aan het werken is. Buiten staat een man met een pijnlijke grimas op zijn gezicht, bewegingloos te staren naar het voorbijrijdende verkeer."Wat is er mis met die man", vraagt de apotheker aan Jan.
"Wel, die kwam daarstraks langs voor hoestsiroop, maar aangezien we dat niet in voorraad hadden, heb ik hem een laxeermiddel gegeven"
"Maar Jan toch!", antwoordt de apotheker, "een verkoudheid los je toch niet op met een laxeermiddel???"
"Oh jawel, ", zegt Jan, " of denk je misschien dat hij durft te hoesten?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Lingerie (6.09/10)
Een vrouw heeft wat lingerie gekocht.Ze vraagt of ze de zin "Als je dit kunt lezen, dan ben je er dichtbij" op het slipje geborduurd kan krijgen.
"Natuurlijk mevrouw,&quo...
Mop verder lezen (Je hebt 57% gelezen)
De blinde weet alles (8/10)
Een blinde man komt in een restaurant en gaat zitten. De ober komt op de man af en geeft hem een menu. Zegt de blinde: "Excuseer me meneer, maar ik ben blind dus kan ik het menu niet lezen. Wilt ...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
One Million (7.17/10)
A man was praying to God.He said, "God!?"
God responded, "Yes?"
The man said, "Can I ask a question?"
&qu...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)