Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Is je man timmerman?
Een jonge vrouw bemerkt bij opmaken van haar toilet allemaal zwarte stipjes op de binnenzijde van haar billen. Enigszins ongerust belt ze haar dokter die haar aanraadt om onmiddelijk op bezoek te komen. Ter plaatse stelt ook de dokter vast dat zijn kennis te kort schiet en verwijst haar door naar de vrouwenarts.'Madammeke, uwe man is dat soms geen timmerman ?'
'Ja dokter ! waarom ?'
'Zegt hem eens dat hij in't vervolg dat potloodje van achter zijn oren doet als hij nog eens met zijn huiswerk bezig is.!'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hoelang nog?? (7.07/10)
Een man komt bij de dokter en na controle zegt de dokter: "U hebt niet lang meer te leven."De man zegt: "Dokter, hoe lang nog?"
"Nog 10", antwoordt de do...
Mop verder lezen (Je hebt 60% gelezen)
Alzheimer of Parkinson (6.89/10)
Een dokter moet een man een vervelende mededeling doen, de man heeft namelijk zowel Alzheimer als Parkinson. Om de pijn te verlichten bedenkt de dokter dat hij het in twee keer gaat vertellen, dus eer...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
Last van scheten (7.43/10)
Komt een oud vrouwtje bij de dokter: "Dokter, ik heb zo'n last van winderigheid. Gelukkig heeft niemand er last van. Je hoort ze niet en je ruikt ze niet. Ik heb in de 5 minuten hier al minstens ...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
