Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nooit hetzelfde glas...
Een Belg, een Turk en een Marokkaan zitten op een avond in een kroeg een biertje te drinken, als plots de Turk zijn glas leegdrinkt, het omhoog werpt, een revolver tevoorschijn haalt en het glas aan scherven schiet en zegt: "In Turkije zijn de glazen zo goedkoop, dat we nooit uit hetzelfde glas moeten drinken."De Marokkaan, zichtbaar onder de indruk, drinkt op zijn beurt zijn glas leeg, werpt het in de lucht, steelt de Turk zijn pistool uit zijn jas en schiet het glas ook aan scherven en zegt: "In Marokko is er zoveel zand om glazen van te maken dat ook wij nooit uit hetzelfde glas hoeven te drinken."
De Belg bekijkt het zo allemaal een beetje, drinkt zijn biertje leeg, bestelt er nog een, neemt ondertussen het pistool van de Turk en schiet de Turk en de Marokkaan neer waarop hij tegen de ober zegt: "In Belgie zijn er zoveel Marokkanen en Turken dat we nooit met dezelfde een glas hoeven te drinken..."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Boerenjongens (6.01/10)
Twee boerenjongens uit Twente staan samen op de akker."Wêje nog," zegt de ene boer, "dâ we vorige week noar Amsterdam zijn 'weest voor die boer'ntentoonstelling?"
...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
'k Moet dringend schijten! (6.4/10)
2 hollanders rijden naar Antwerpen. Den ene hollander: "Nou man, ik moet dringend gaan schijten." De andere Hollander: "Ja man, ik zal hier wel even stoppen en vraagt het dan met een an...Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
Opblaaspop (6.77/10)
Er komt een man in een seksshop om een opblaaspop te kopen, de verkoper vraagt of hij een blonde, zwarte of bruine wil.De man wil een blonde.
De verkoper vraagt ook of hij ene wil met...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
