Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wegtrekkende rimpels
In de trein zit een oud gerimpeld mannetje. Komt er een bloedmooi meisje in minirok tegenover hem zitten. Het meisje kijkt naar de man en ziet plotseling al zijn rimpels wegtrekken.Ze vraagt: "Wat is er met u aan de hand?"
"Tja," zegt de man, "ik heb m'n vel nu wel ergens anders nodig."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een nieuwe secretaresse (7.78/10)
Een man komt thuis van zijn werk en zegt tegen zijn vrouw: "Schatje, ik heb een nieuwe secretaresse. En weet je wat? Ze had een blauw-witte bh aan! Weet je wel, de kleuren van Turnhout. Nou ja, h...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Naar California (7.06/10)
Er gaan eens twee luizen naar California en ze ontmoeten elkaar op het strand. De eerste ziet dat de andere luis heel uitgeput eruit ziet en vraagt wat er is gebeurt. Ze zegt: " Ik ging dus in de...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Ik wil een man! (7.46/10)
Op een avond hoort jantje lawaai in de slaapkamer van zijn zus. Hij sluipt naar haar slaapkamerdeur en piept door het sleutelgat. Hij ziet zijn zus allerlei bewegingen maken onder de deken al roepend:...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
