Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wegtrekkende rimpels
In de trein zit een oud gerimpeld mannetje. Komt er een bloedmooi meisje in minirok tegenover hem zitten. Het meisje kijkt naar de man en ziet plotseling al zijn rimpels wegtrekken.Ze vraagt: "Wat is er met u aan de hand?"
"Tja," zegt de man, "ik heb m'n vel nu wel ergens anders nodig."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ik slik niet alles (6.25/10)
Twee secetaresses zitten tegenover elkaar, zegt de een tegen de ander:"Wat heb jij nou in je haar zitten, is dat sperma?"
"Ja" zegt de ande...
Mop verder lezen (Je hebt 76% gelezen)
Lang geleden (7.5/10)
Een heel oud mannetje komt bij een hoertje, want hij wil er graag eens tegenaan.Maar wat het hoertje ook doet; strippen, strelen, het helpt allemaal niets, hij krijgt hem niet omhoog.
...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
Castratie (6.8/10)
Een man komt bij de dokter en klaagt: Ik heb de laatste van de rare pijnen; het begint in mijn linkervoet, trekt door mijn kuit en bovenbeen naar boven tot in mijn bil en het stopt in mijn schouder. T...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
