Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Ne grote clitoris
Twee vrouwen liggen naakt te zonnen in de tuin.Zegt de ene tegen de andere : "Amai zeg, gij hebt ne grote clitoris".
Antwoord de andere : "Kzou het ni weten... Mijne man onderhoudt den hof".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Blauw oog (7.78/10)
Een man komt op het werk en zijn collega's merken dat hij een blauw oog heeft dus vragen ze wat er gebeurd is. De man begint te vertellen: 'Mijn vrouw bukte zich gisteren over de diepvries om iets te ...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Beroepsmisvorming (6.5/10)
Een man komt zwaargewapend een bank binnen en roept; Dit is een overval, iedereen op zijn buik op de grond liggen! Iedereen in de bank gaat liggen en hij gaat naar de kassa om geld te halen. Dan bemer...Mop verder lezen (Je hebt 49% gelezen)
Gedaan met de leute (7.3/10)
Gisterenavond in bed bezig met 't vrouwke, de spanning begint te stijgen,..Zegt ze plots tegen mij: "Oh toe ! Zeg vuile dingen tegen mij"
Zeg ik tegen haar : &...
Mop verder lezen (Je hebt 61% gelezen)
