Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Club Brugge hondje
Een man belt naar het journaal met de opmerking dat hij een echt Club Brugge-hondje heeft. Nog dezelfde middag wordt hij geïnterviewd.Interviewer : wat is een Club Brugge-hondje??
Man: "Elke zondag zit hij vol spanning naar Brugge te kijken en als ze verloren hebben, begint hij te janken."
Interviewer: "Da's heel bijzonder. En wat doet hij als ze winnen?"
Man: "Geen idee, ik heb hem pas een jaar."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Voetbal in de hel (7.21/10)
Op een dag zit de duivel zich te vervelen in de hel. Maar komt hij op het idee om de hemel uit te dagen voor een partijtje voetbal. Dus hij belt Petrus op en vertelt zijn plan. Petrus vindt het een go...Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
Wereldbeker voetbal (7.73/10)
Een man had tickets voor twee goede plaatsen voor de finale van de Champions League. Terwijl hij daar zit komt een andere man naar beneden en vraagt of het zitje naast hem bezet is. "Neen," ...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Sjefke de Keeper (6.02/10)
Ssjefke is keeper van het belgisch nationaal team en heeft een enorme schare fans. Op een dag besluiten sjefke en zijn vrouw te gaan trouwen, dus op naar de kerk om het ja-woord te geven. Komen ze de ...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
