Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Oerlelijk pak verkocht
De baas van een kledingwinkel komt zijn zaak binnen en ziet dat één van de winkelbediendes zijn hand in het verband heeft.De baas vraagt: "Zijn er nog bijzondere dingen gebeurd?"
Winkelbediende: "Ja, ik heb dat oerlelijke pak verkocht!"
De baas: "Bedoel je dat paarse pak met die rode stippen, dat niemand wilde hebben? Geweldig! Maar waarom heb je je hand toch in het verband?"
Verkoper: "Ja, de blindegeleidehond van die man begon zomaar te bijten!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Geest van de lamp (6.96/10)
Een ambtenaar komt bij het opruimen van een lang vergeten archiefkast een oude, koperen olielamp tegen. Als hij het stof ervan af wrijft, verschijnt er bij toverslag een geest die hem drie wensen toes...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Naar de rechter (7.96/10)
Een jonge vrouw, die enkele maanden in verwachting was, nam plaats in een autobus. Zij bemerkte dat een jonge man, die tegenover haar zat, naar haar glimlachte. Enigszins beledigd schoof zij een stukj...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Kater.. (7.41/10)
Drie poezen zich te bezatten in een de bar omdat ze geen werkmeer hebben door de economische toestanden in het land.
1e poes : Ik zou graag bij Campina werken: 's morgens melk,...
Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
