Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
2 vogels en de schildpad
Er zitten twee vogels in een boom te kijken hoe een schildpad telkens weer uit een boom springt en dan met z'n poten gaat klapperen.Na een tijdje zegt de ene vogel tegen de ander: "Schat ik denk dat we hem nu toch maar eens moeten vertellen dat hij geadopteerd is."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bomen laten staan aub (6.53/10)
Een boer besloot om eindelijk eens een nieuwe boerderij te laten bouwen.Toen de architect kwam om te bouwen zei de boer: "Ik wil dat je die boom daar laat staan."
"Oké&...
Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
Mijn hondje Biggemans (6.56/10)
Een meisje loopt met haar hondje door het park.Een, wat oudere man houdt haar staande en zegt: 'Dat hondje van jou ziet er godvergeten enig uit, meisje, kostelijk gewoon .'
'Dat is erg ...
Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
In de kleine hond (7.61/10)
Een jonge man van Afrikaanse origine opent een nieuwe brillenwinkel ergens in Antwerpen. De naam van zijn zaak wordt afgebeeld in een mooie lichtreclame boven het uitstalraam: "IN DE KLEINE HOND&...Mop verder lezen (Je hebt 49% gelezen)
