Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Jos met den dikke klos
De Staf word altijd geplaagd door z'n collega's."Staf, kende gij Jos?"
"Welke Jos?"
"Jos met de dikke klos."
En alleman lacht de Staf uit, omdat hij daar elke keer in trapt. Op den duur vertelt hij dat toch eens tegen z'n vrouw. "Awel, dan moette gij zien dat ge ook eens kunt lachen. Vraag eens of ze Mariette kennen, en dan zegt gij: Mariette met de dikke tette."
Zo gezegd, zo gedaan.
De Staf: "zeg, kende gullie Mariette?"
De mannen: "Mariette van Jos?"
"Welke Jos?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
hygiënisch (6.15/10)
Er waren eens 2 domme blondjes die door de woestijn moesten gaan. Ze vonden het te warm om te stappen, dus besloten ze om een kameel te nemen. Ze kopen een kameel en de verkoper zegt hun: "Na de ...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Inspectie bij de para's (6.87/10)
Een ietwat oudere en bijziende generaal inspecteert de para's.Hij komt bij de eerste soldaat en slaat in zijn maag.
De soldaat kan wel in tranen uitbarsten van de pijn maar bl...
Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
examens (7.04/10)
Een scholier komt een half uur te laat binnen bij de examens. De leraar zegt:"Je mag wel nu beginnen maar je moet het wel inleveren als de tijd voorbij is."
De leerling begint...
Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
