Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Boven kunt ge ni draaien
Ne Limburger rijdt achteruit nen berg op.Een voorbijganger vraagt: "Hé onnozelaar, waarom doet ge dat?"
"Het schijnt dat ge boven niet kunt draaien!"
Een half uur later komt diezelfde Limburger weer achteruit den berg af.
"Jaja, ge kon er toch draaien boven!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Stoute Limburge dochters (6.99/10)
Drie Limburgse moeders zijn aan 't praten over hun dochters. De eerste zegt: "Ich hep vandaaaaaaag sigaretten gevonden op de kaaaaamer van mijn dochter en ich wis niet eens dat ze smoorde!" ...Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
Limburgse Konijntjes in nood (6.82/10)
Een Gents, een Antwerps en een Limburgs konijn raken vast in een wolvenklem. Het Gents konijn heeft een idee:" Als we nu is onze poot waarmee we vasthangen afbijten, dan zijn we vrij." Zo ge...Mop verder lezen (Je hebt 32% gelezen)
Het ei (7.68/10)
Limburgers zijn slimmer dan velen denken!!Een Limburgse boer woont net aan de grens met Nederland en zijn buur is dan ook een Hollandse boer.
De twee hebben altijd een goede verstandh...
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
