Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Belgacom
Gisteren liep ik over straat en daar zag ik iets heel raars. Ik zag twee arbeiders van Belgacom, de ene was een greppel aan het graven en de andere stond achter hem diezelfde greppel weer dicht te schuppen. Ik wou natuurlijk weten wat er aan de hand was, dus vroeg ik: Wat zijn jullie nu toch aan het doen?Arbeider: Wij zijn bezig draadloze telefoon te leggen!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een nieuwe job (7.43/10)
Harry, een prille veertiger maar helaas het ongelukkige slachtoffer van het zoveelste massa-faillissement in België, zit intussen al 7 maanden zonder werk. Op een dag komt hij thuis en roept: "Sc...Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
Nagels van Van Leeuwen (7.79/10)
Zo is er ne man die werkt bij een firma die nagels produceert. De man krijgt als opdracht reclameslogans verzinnen. Hij komt de eerste dag bij z'n baas met het volgende voorstel. Hij had Jezus aan het...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Alzheimer of Parkinson (6.89/10)
Een dokter moet een man een vervelende mededeling doen, de man heeft namelijk zowel Alzheimer als Parkinson. Om de pijn te verlichten bedenkt de dokter dat hij het in twee keer gaat vertellen, dus eer...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)