Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Belgacom
Gisteren liep ik over straat en daar zag ik iets heel raars. Ik zag twee arbeiders van Belgacom, de ene was een greppel aan het graven en de andere stond achter hem diezelfde greppel weer dicht te schuppen. Ik wou natuurlijk weten wat er aan de hand was, dus vroeg ik: Wat zijn jullie nu toch aan het doen?Arbeider: Wij zijn bezig draadloze telefoon te leggen!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Slimme ademtest (6.34/10)
Er was eens een man en hij moest stoppen voor de politie. De man draait zijn raampje open terwijl hij naar de radio zit te luisteren. De man zegt tegen de agent: "Het is bijna niet te geloven he....Mop verder lezen (Je hebt 47% gelezen)
3 Fiere zonen (7.76/10)
Drie jongetjes staan op de speelplaats op te scheppen over hun vaders. Het eerste manneke vertelt: "Mijne Pa werkt in Brussel tot 17.00 uur en met zijne Mercedes is em al bij ons thuis om 17.30 u...Mop verder lezen (Je hebt 43% gelezen)
Nagels van Van Leeuwen (7.79/10)
Zo is er ne man die werkt bij een firma die nagels produceert. De man krijgt als opdracht reclameslogans verzinnen. Hij komt de eerste dag bij z'n baas met het volgende voorstel. Hij had Jezus aan het...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
