Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Belgacom
Gisteren liep ik over straat en daar zag ik iets heel raars. Ik zag twee arbeiders van Belgacom, de ene was een greppel aan het graven en de andere stond achter hem diezelfde greppel weer dicht te schuppen. Ik wou natuurlijk weten wat er aan de hand was, dus vroeg ik: Wat zijn jullie nu toch aan het doen?Arbeider: Wij zijn bezig draadloze telefoon te leggen!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nootjes (7.75/10)
Een man en zijn vrouw zitten 's avonds samen naar tv te kijken. De man is pindanootjes aan het eten en tracht ze in zijn mond te werpen. Echter, op een gegeven moment stoot zijn echtgenote hem aan net...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Maes, Heineken en Jupiler (7.93/10)
De drie directeurs van Maes, Heineken en Jupiler nemen elke morgen om 10 over 7 de trein naar het werk. Op een zekere morgen is er een serieuze vertraging en ze besluiten samen iets te gaan drinken. Z...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Slimme ademtest (6.34/10)
Er was eens een man en hij moest stoppen voor de politie. De man draait zijn raampje open terwijl hij naar de radio zit te luisteren. De man zegt tegen de agent: "Het is bijna niet te geloven he....Mop verder lezen (Je hebt 47% gelezen)
