Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Te dik?
Hoe merk je wanneer een vrouw te dik aan het worden is?Als je ze aan het beffen zijt en je hoort de telefoon niet meer!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Raadseltjes (7.88/10)
Een mooie jonge vrouw rijdt op een scooter door de stad. Op een gegeven ogenblik wordt ze aangehouden door een politie-agent: "Mevrouw, u draagt geen helm. Daar krijgt u een bekeuring voor, maar ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Wie rijdt er met wie... (7.72/10)
De stichter van Ford Auto's gaat naar de hemel. Petrus zegt hem dat hij, wegens zijn enorme verdiensten in de auto-industrie, mag kiezen met wie hij in de hemel wil omgaan. Ford denkt even en zegt: &q...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Seksen met een pistool (7.89/10)
Een man heeft in bed erge problemen met vroegtijdige zaadlozing en besluit een dokter te raadplegen. Hij vraagt hem een de dokter om een oplossing voor zijn probleem. "Wel" zegt de dokter, &...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
