Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Gaan we vissen?
Twee mannen zitten aan de waterkant te vissen. Den ene vangt bijna niks, den andere heeft al bijna ne vollen emmer. "Hoe doede gij da toch?" vraagt den ene. "Wel, 's morgens voor ik ga vissen, kijk ik altijd eerst naar mijn vrouw. Ligt ze op haar linkerzij, dan neem ik wormen mee als aas, ligt ze op haar rechterzij, dan neem ik maden mee als aas.""Jamaar, en wat als ze op hare rug ligt?"
"Ge denkt toch niet dat ik dan ga vissen, zeker!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Zuigen kan ik als de beste! (6.1/10)
Er staat een hele rij jongens te wachten bij de dokter om hun pik te laten controleren. Komt er een oud omaatje aan en vraagt aan zo'n jongen: "Waarom staan jullie hier in de rij?'" Die jong...Mop verder lezen (Je hebt 36% gelezen)
Je mist toch (6.89/10)
Brugge komt na een verloren wedstrijd de kleedkamer binnen en Verheyen zegt: "Het is allemaal de schuld van die scheidsrechter, ik zal hem straks een trap onder zijn kont geven."Mop verder lezen (Je hebt 74% gelezen)
Henin en haar klak (6.52/10)
Waarom draagt Justin Henin altijd een klak?- Om te weten waar hare voorkant is.
En weet ge dan ook nog waarom ze nog niet zwanger is?
- Ah ja, 's nachts draagt ze haar kl...
Mop verder lezen (Je hebt 93% gelezen)