Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De kip en het paard
De kip en het paard staan samen in de wei, op een dag komt de kip langs een gracht en hoort het paard om hulp roepen. De kip springt in zijn mercedes en trekt het paard uit de gracht. De dag erop valt de kip in de gracht en roept om hulp, het paard gooit zijn lul en trekt de kip uit de gracht.Moraal: if you've got a dick like a horse, you don't need a mercedes to pick up a chick!!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Zatte Baziel (7.1/10)
Baziel liep zo zat als een kanon door de nacht.Hij strompelde van lantaarnpaal tot lantaarnpaal.
Aan een late voorbijganger vroeg hij: "Menere, zoe je e ki kunnen tellen hoeveel ...
Mop verder lezen (Je hebt 50% gelezen)
Pasmoi'tjes? (6.11/10)
Een Nederlander, een Engelsman en een Belg gaan jagen;Na het verloop van de eerste dag zegt de Engelsman: "Ik heb vandaag 2 olifanten, 4 giraffen en 5 apen buitgemaakt."
De B...
Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
In het gekkenhuis (7.53/10)
De verpleegster komt een kamer binnen, en ziet daar een patiënt die doet alsof hij een auto bestuurt.De verpleegster vraagt hem: "Charel, wat ben je aan het doen?"
Waarop Ch...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
