Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Turk op de fiets
Waarom mag je niet lachen als een Turk een ongeluk krijgt met een fiets?- Het zou jouw fiets kunnen zijn.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
100 Frank op de Bank (7.37/10)
In een grensdorpje komt een Nederlander de bank binnen en vraagt aan de bediende: "Ik wil graag honderd frank lenen." De bankbediende is verbaasd en zegt: "Voor zulke kleine bedragen we...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Nieuwe Irakese voetballer! (7.51/10)
Hugo Broos stuurt de Anderlecht-scouts de hele wereld rond om uit te kijken naar een opvolger voor De Bilde. Eentje die Anderlecht eindelijk weer eens aan de landstitel kan helpen. Eén van die scouts ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Ik was het niet (6.51/10)
Nen Belg en nen Hollander lopen door het woud.Plots komen ze een leeuw tegen, de Belg neemt een stok en gooit deze naar de leeuw. Deze komt woedend op hen afgelopen.
De Belg kru...
Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)