Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Turk op de fiets
Waarom mag je niet lachen als een Turk een ongeluk krijgt met een fiets?- Het zou jouw fiets kunnen zijn.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Haben sie ein Revolver? (7.02/10)
Komt een Duitser in een wapenzaak en vraagt: "Haben sie ein Revolver?" Waarop de verkoper 'nee' zegt.Dit terwijl de Duitser in de vitrine een aantal revolvers ziet liggen.
<...
Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Het alligator avontuur (7.32/10)
Er loopt een hele grote neger een beetje door het moeras van de everglades te lopen. Op een gegeven moment krijgt een hele grote aligator dat door en ziet in de neger wel een lekker hapje! Hij besluit...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Eén en één is twee (6.95/10)
Twee Schotten verlaten hun stamkroeg na een stevige borrel. Terwijl ze over straat zwalken, roept de ene: "Wat gek zeg, ik zie alles dubbel!" Waarop de andere Schot zijn portemonee te voorsc...Mop verder lezen (Je hebt 58% gelezen)
