Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Koninklijke Striptease

In Laken is er een feestje van de Koninklijke familie.

Opeens gaat Fabiola naar de dansvloer en begint ze te strippen. Na het slipje uitgetrokken te hebben roept ze:" Dat is hier het Koning Boudewijnpark", naar onder wijzend.
Paola had dit gezien en volgt Fabiola op. Ook zij begint te strippen op de dansvloer en na haar slipje uitgetrokken te hebben wijst ook zij richting haar speelplaats en roept zij, " dat hier is het Albertkanaal".

Onze prins had dit gezien en gaat naar Mathilde. "Allez gij ook nu hé, na mijn mama en mijn tante!" Met veel tegenzin gaat ze naar de dansvloer en begint ook zij te strippen. Na het slipje uitgetrokken te hebben roept ze, naar onder wijzend "En dit hier is Drogenbos!"



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Louis en George (7.52/10)

Louis Michel: "Mr. de President, wij willen je de oorlog verklaren!"
President Bush: "U weet dat wij honderd maal zoveel gevechtsvliegtuigen dan jullie?"
Louis Michel...

Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)


Bush op schoolbezoek (7.98/10)

George Bush kwam nekeer in een school op bezoek, en de kindjes mochten vragen stellen. Nick steekt zijn hand op.
Ik heb 3 vragen:
1) Hoe komt het dat je de presidentverkiezingen gewonne...

Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)


Osama & Bush (6.49/10)

Osama Bin Laden en George W. Bush hebben een telefoongesprek.
Osama zegt: "Ik heb goed en slecht nieuws, wat wil je eerst horen?"
Bush antwoordt: "Het goede nieuws."<...

Mop verder lezen (Je hebt 48% gelezen)


Mop details

Categorie: Bekende Personen
Moppentapper: Beaverke
Datum: 09-02-2023
Maal bekeken: 12363
Aantal stemmen: 72
Gemiddelde score: 6.79

7
2
3
6
4
7
4
13
9
17
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish