Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Koninklijke Striptease

In Laken is er een feestje van de Koninklijke familie.

Opeens gaat Fabiola naar de dansvloer en begint ze te strippen. Na het slipje uitgetrokken te hebben roept ze:" Dat is hier het Koning Boudewijnpark", naar onder wijzend.
Paola had dit gezien en volgt Fabiola op. Ook zij begint te strippen op de dansvloer en na haar slipje uitgetrokken te hebben wijst ook zij richting haar speelplaats en roept zij, " dat hier is het Albertkanaal".

Onze prins had dit gezien en gaat naar Mathilde. "Allez gij ook nu hé, na mijn mama en mijn tante!" Met veel tegenzin gaat ze naar de dansvloer en begint ook zij te strippen. Na het slipje uitgetrokken te hebben roept ze, naar onder wijzend "En dit hier is Drogenbos!"



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Paola en Mathilde (6.78/10)

Gesprek in het paleis van de koning.
Zegt Paola tegen Mathilde: 'En Mathilde wat doe jij nu 's avonds zo alleen als Filip op zakenreis is?'
'Ha, zegt Mathilde, daar heb ik iets geheims v...

Mop verder lezen (Je hebt 71% gelezen)


Auto Bush (6.02/10)

Van welk automerk houdt Bush het meest?
- Landrover! ...

Mop verder lezen (Je hebt 323% gelezen)


Filip in het gekkenhuis (7.89/10)

Tijdens een bezoek aan een gekkenhuis vraagt Prins Filip aan de directeur: "Welke zijn nu de criteria zijn om een patiënt terug gezond te verklaren?"

Zegt de directeur: &quo...

Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)


Mop details

Categorie: Bekende Personen
Moppentapper: Beaverke
Datum: 09-02-2023
Maal bekeken: 12321
Aantal stemmen: 72
Gemiddelde score: 6.79

7
2
3
6
4
7
4
13
9
17
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish