Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
In blijde verwachting
Een vrouw die in blijde verwachting is van een vierling, wil maar al te graag dit nieuws melden aan haar 6 jarig dochtertje.- Seg, Leentje, wat zult ge er van vinden dat er binnenkort een broertje of een zusje bijkomt?
- O, joepie mama, een vriendje om mee te spelen!!
- En als er dat nu eens 2 moesten zijn?
- Ja mama, nog plezanter, nog meer vriendjes, hoi, hoi
- En 3, wat denkt ge daar van?
- Ja mama, 3 vriendjes om mee te spelen, plezant, hi, hi
- En Leentje, 4 vriendjes, zou dat niet leuk zijn?
- Seg mama, als ge dan toch zo'n grote kut hebt, had ik toch liever een pony gehad ze!!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Jantje observeert Emma (8.05/10)
Jantje was een jongetje van 7 jaar oud uit het Antwerpse en net zoals andere jongens van zijn leeftijd, erg nieuwsgierig. Hij had de laatste tijd behoorlijk wat verhalen over vrijen van de andere jong...Mop verder lezen (Je hebt 6% gelezen)
Honger in de woestijn (7.2/10)
Er stort een vliegtuig neer, in de Egyptische woestijn, met daarin een Nederlander, een Belg en een grote Surinamer. Ze kunnen niets doen want alles is kapot maar water hebben ze genoeg om te kunnen o...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
De Kerstman (7.34/10)
Moniek besluit komaf te maken met haar zielige bestaan en wil van de Eiffeltoren springen. Ze gaat naar het derde platform, klimt over de reling en aarzelt nog even voor ze de sprong zonder bungee aan...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
