Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
In blijde verwachting
Een vrouw die in blijde verwachting is van een vierling, wil maar al te graag dit nieuws melden aan haar 6 jarig dochtertje.- Seg, Leentje, wat zult ge er van vinden dat er binnenkort een broertje of een zusje bijkomt?
- O, joepie mama, een vriendje om mee te spelen!!
- En als er dat nu eens 2 moesten zijn?
- Ja mama, nog plezanter, nog meer vriendjes, hoi, hoi
- En 3, wat denkt ge daar van?
- Ja mama, 3 vriendjes om mee te spelen, plezant, hi, hi
- En Leentje, 4 vriendjes, zou dat niet leuk zijn?
- Seg mama, als ge dan toch zo'n grote kut hebt, had ik toch liever een pony gehad ze!!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Gebarentaal (6.62/10)
Een bouwvakker die op de derde verdieping van een gebouw aan het werk is heeft een handzaag nodig en ziet op de eerste verdieping een collega staan. Hij roept op hem maar door het helse lawaai op het ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Trage Frans (7.45/10)
Trage Frans, wijd en zijd bekend voor zijn ongelofelijke traagheid, wandelt rond in de hoerenbuurt. Alle meisjes doen snel hun gordijntjes dicht en hun deur op slot als ze hem zien aankomen.Mop verder lezen (Je hebt 32% gelezen)
In de trein (7.59/10)
In de trein zit een man tegenover een mooie jongedame met een piepklein mini-jurkje aan. Opeens gaat zij verzitten en ziet hij dat ze geen broekje aan heeft. Zij ziet dat en zegt: "Kijk je naar m...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)