Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wijze lessen
Op de les E.H.B.O.Zegt de instructeur: "Ja mannen, wie weet er hoe je een Hollander van de verdrinkingsdood moet redden?"
Niemand weet het antwoord.
Zegt de instructeur: "Houden zo!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Heb je al iets gepakt? (6.89/10)
Er komt een Marokkaan bij de dokter. "Dokter, ik voel mij niet goed."Waarop de dokter : "Allee, we zullen eens kijken. Oei, 39,5° graden koorts. Heb je al iets gepakt?"
Mop verder lezen (Je hebt 67% gelezen)
Marokkaans pak rammel (7.79/10)
Een kanjer van een Marokkaan, atletisch gespierd, bijna 2 meter groot, om en bij de 120 Kg, zit in zijn stamcafé al een tijdje aan de bar wanneer er plots een homofiel binnenkomt. De homo - vol bewond...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Rassendiscriminatie? (7.94/10)
Groep drie komt terug in de klas na het speelkwartier. De juffrouw vraagt aan Marietje:" Wat heb jij gedaan in de pauze?" "Ik heb in de zandbak gespeeld, juf." "Heel goed Mari...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)