Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Het schavot
Een Hollander is veroordeeld tot de doodstraf door middel van ophanging. Als hij het schavot op komt, vraagt de beul of hij nog een laatste wens heeft. Ik geloof 't niet, zegt de Hollander: Doet u uw werk maar.De Hollander moet op een krukje gaan staan en krijgt de strop om zijn nek. Dan schopt de beul het krukje onder de Hollander vandaan.
Meteen begint die Hollander als een bezetene te kronkelen en roept met afgeknepen stem: Wacht effe, wacht effe. De beul denkt: misschien heeft 'ie toch nog een laatste wens.Hij tilt de Hollander bij zijn middel omhoog en vraagt: Wat is er?
Zegt die Hollander:
Jezus man, ik stik zowat.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Jongen kan goed tekenen (7.22/10)
Ne jongen die heel goed kan tekenen, tekent nen tijger op het bord.Zo echt, dat alle bengels roepend de klas verlaten.
De meester belt de jongen zijn vader op en vertelt het h...
Mop verder lezen (Je hebt 52% gelezen)
Kruising marokkaan en eend (6.18/10)
Wat is een kruising tussen een Marokaan en een eend?- Een makwak...
Mop verder lezen (Je hebt 247% gelezen)
Feministische vergadering (7.11/10)
Op een avondje is het erg druk op een maandelijkse feministische vergadering... Er komt een lange stevige vrouw naar de microfoon en begint haar verhaal: "Mijn man wil elke dag een schoon overhem...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)