Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Het schavot

Een Hollander is veroordeeld tot de doodstraf door middel van ophanging. Als hij het schavot op komt, vraagt de beul of hij nog een laatste wens heeft. Ik geloof 't niet, zegt de Hollander: Doet u uw werk maar.

De Hollander moet op een krukje gaan staan en krijgt de strop om zijn nek. Dan schopt de beul het krukje onder de Hollander vandaan.

Meteen begint die Hollander als een bezetene te kronkelen en roept met afgeknepen stem: Wacht effe, wacht effe. De beul denkt: misschien heeft 'ie toch nog een laatste wens.Hij tilt de Hollander bij zijn middel omhoog en vraagt: Wat is er?

Zegt die Hollander:
Jezus man, ik stik zowat.



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

At the bar (7.27/10)

Two men were drinking at the bar of a New York pub.
The first one asked :"where were you born?" "In Ireland" the other replied." Me too,that calls for a drink!"
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)


Een grote oorlog op til (6.94/10)

Waarom komt er binnen 50 jaar een oorlog tussen België en Holland?

Dan beginnen die Hollanders uiteindelijk onze moppen over hen te begrijpen....

Mop verder lezen (Je hebt 127% gelezen)


Arm schaap (7.5/10)

Er komt ne Marokkaan bij ne schapenhandelaar
om een schaap te kopen en de handelaar vraagt:

- "Jamaar hebde gij wel een kot voor da schaap?"
- "Ikke hebb...

Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)


Mop details

Categorie: Buitenlanders
Moppentapper: Vittelleke
Datum: 21-01-2023
Maal bekeken: 3579
Aantal stemmen: 36
Gemiddelde score: 5.86

6
1
1
4
3
4
2
8
3
4
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish