Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Het schavot
Een Hollander is veroordeeld tot de doodstraf door middel van ophanging. Als hij het schavot op komt, vraagt de beul of hij nog een laatste wens heeft. Ik geloof 't niet, zegt de Hollander: Doet u uw werk maar.De Hollander moet op een krukje gaan staan en krijgt de strop om zijn nek. Dan schopt de beul het krukje onder de Hollander vandaan.
Meteen begint die Hollander als een bezetene te kronkelen en roept met afgeknepen stem: Wacht effe, wacht effe. De beul denkt: misschien heeft 'ie toch nog een laatste wens.Hij tilt de Hollander bij zijn middel omhoog en vraagt: Wat is er?
Zegt die Hollander:
Jezus man, ik stik zowat.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Vliegende turk (7.06/10)
Een turk, nen Belg en nen Amerikaan staat op de eifeltoren. Zegt dien amerikaan tegen de turk: "Wedden dat ik naar beneden spring?" Diene turk vrij ongelovig, "Jah zeker en ik ben sto...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
In de hoek gaan staan! (6.08/10)
Een neger komt bij de dokter en zegt: "Dokter, ik heb een serieuze stekende pijn in mijn voet." "Nou", zegt de dokter: "Doe maar eens al je kleren af." De man kijkt de do...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Ga eens in de hoek staan (6.79/10)
Er komt een neger bij de dokter met een valling, zegt de dokter tegen hem "Kleed je maar helemaal uit". Zo gezegd zo gedaan, dan zegt de dokter tegen de neger "Ga een in de linkse hoek ...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
