Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
hoe noem je
hoe noem je 20 homos op een rijantw: een pijplijn
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Aantal tanden (6.29/10)
Op een zaterdagnacht heeft een oud vrouwtje net gedaan met werke. Juist wanneer ze haar winkeltje wil sluiten komen er 2 mannen binnen met een zwart masker. Het vrouwtje schrikt zich gek en vraagt wat...Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
Camembert uit Frankrijk (7.47/10)
De vader van een jongeman werkte al jaren in een condoom fabriek. Eindelijk ging hij met pensioen en als afscheidskado kreeg hij een hele doos vol condooms met alle verschillende smaken, vormen en kle...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Geesten (8.01/10)
Een koppel is aan het golf spelen op de meest luxueuze court van het land, midden in een superexclusieve villawijk. Aan het derde hole gekomen zegt de man tegen zijn vrouw: "Hier moet ge goed opp...Mop verder lezen (Je hebt 7% gelezen)
