Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Van het brugje gevallen
Een vrouw gaat biechten bij de pastoor. Op een gegeven moment zegt ze: "Ik heb overspel gepleegd". "Oei", zegt de pastoor, "maar kun je de volgende keer zeggen dat je van het brugje afgevallen bent, dat klinkt beter". En dat ging zo door, iedere keer als iemand in het dorp overspel had gepleegd, zeiden ze bij de pastoor dat ze van het brugje waren gevallen.Op een gegeven moment kreeg het dorpje een andere pastoor. Die snapte er dus niets van, want iedere vrouw zei steeds dat ze van het brugje was gevallen. Toen de pastoor een keer op een zondagmiddag door het dorp liep kwam hij de burgemeester tegen en zei: "Burgemeester, je moet toch eens wat aan dat brugje doen". "Hoezo", zegt de burgemeester. Pastoor: "Nou, uw vrouw is er ook al twee keer van af gevallen hoor!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Mannelijk of Vrouwelijk? (7.33/10)
Mannelijk of Vrouwelijk?Een lerares Spaans legde aan haar klas uit dat in het Spaans, in tegenstelling tot het Engels, zelfstandige naamwoorden vrouwelijk of mannelijk zijn.
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
18 jaar (7.17/10)
Man in kroeg: "Achttien jaar zijn mijn vrouw en ik gelukkig geweest."Buurman: "En wat gebeurde er toen?"
Man: "Toen hebben we elkaar ontmoet."...
Mop verder lezen (Je hebt 106% gelezen)
Een goed excuus (8.01/10)
Een man heeft een nieuwe Mercedes gekocht en gaat op een mooie zomeravond even lekker een stuk rijden... Het dak eraf, de wind glijdt door zijn haar en hij besluit eens te kijken hoe hard zijn wagen n...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
