Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Tobot leugendetector
Jantje zijn vader komt op een dag thuis met een robot leugendetector. Speciaal aan de robot is dat als iemand een leugen vertelt de robot die persoon een slag in het gezicht geeft.Die avond komt jantje laat thuis van school en zijn pa vraagt hem hoe het komt dat hij zo laat is.
"We hebben langer moeten blijven op school" De robot staat direct recht en geeft Jantje een slag in het gezicht. "Neen " zegt Jantje, "we zijn naar de cinema geweest"
"Naar welke film?" vraagt zijn vader. "Naar The sound of music" Plets, opnieuw een slag in zijn gezicht.
"Sorry papa, naar de sexkoninginnen" "Ge moest u schamen" zegt zijn vader "op uw leeftijd had ik zulke films nog nooit gezien" waarop hij zelf ook een slag in het gezicht krijgt.
Moeder heeft alles gevolgd in de keuken en komt de kamer binnen: "Maar Andre,hoe is het mogelijk, jullie lijken goed op elkaar, ge kunt goed zien dat het uw zoon is" en plets, ook zij krijgt een slag in het gezicht.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ongeluk (7.28/10)
Een advocaat opende de deur van zijn BMW toen er plotseling een auto langs kwam rijden die de deur raakte en hem er finaal afreed. Toen de politie op de plaats van het ongeval arriveerde, klaagde de a...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Gesmost (6.3/10)
Een man is aan het 't eten en morst een klad mayonnaise op zijn hemd."Potverdorie", zegt hij, "ik zie er uit als een varken."
"Ja, zegt zijn vrouw, en gesmost h...
Mop verder lezen (Je hebt 88% gelezen)
Eruit !!! (7.18/10)
Een man komt na een voormiddagje werken terug thuis en roept: "Schat!!! Ik heb de Lotto gewonnen!!! 2,5 miljoen euro!!! Ga vlug naar boven en pak je kleren maar al in!!"De v...
Mop verder lezen (Je hebt 41% gelezen)
