Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
1 april
Er zaten eens 2 homo's in een café.zij de ene tegen de andere:
draai je rug eens naar mij en trek je broek af.
De verbaasde man doet dat.
Steekt de andere zij n lul in zijn gat en zegt:
1 april flikker in je bil.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Effe masturberen (7.96/10)
Een Nederlander leest in een of ander erotisch tijdschrift dat je de daad kan verlengen door vooraf te masturberen. Hij besluit dezelfde avond na het werk de proef op de som te nemen, maar zit nog met...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Is dat je man? (7.25/10)
Na een lange nacht de liefde te hebben bedreven, rolt de man op z’n zij en pakt een sigaret uit zijn broek en zoekt naar een aansteker. Omdat hij deze niet kan vinden vraagt hij aan de vrouw of zij er...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Raadseltjes (7.88/10)
Een mooie jonge vrouw rijdt op een scooter door de stad. Op een gegeven ogenblik wordt ze aangehouden door een politie-agent: "Mevrouw, u draagt geen helm. Daar krijgt u een bekeuring voor, maar ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
