Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hoe kom je bij Brugge?
Een jongeman gaat naar een voetbalwedstrijd maar na een half uur ziet hij dat hij op de verkeerde wedstrijd zit.Hij zoekt dus iemand waar hij de weg aan kan vragen en hij komt bij de trainer terecht. En hij vraagt "Hoe kom ik in brugge?"
Waarop de trainer antwoordt "Door véél, héél veel te trainen"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Einstein & KV Mechelen (6.55/10)
Einstein staat op een feestje, komt er iemand naar hem toe. Einstein vraagt: Wat is jouw IQ? 250, zegt de persoon Dus begint Einstein te praten over kwantische natuurkunde, black holes, singulariteite...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Zuigen kan ik als de beste! (6.1/10)
Er staat een hele rij jongens te wachten bij de dokter om hun pik te laten controleren. Komt er een oud omaatje aan en vraagt aan zo'n jongen: "Waarom staan jullie hier in de rij?'" Die jong...Mop verder lezen (Je hebt 36% gelezen)
Quick Golf Surgery (6.68/10)
2 women were playing golf. On the third hole there was a man in front of them but about 175 yards down the fairway. The first woman said i'll tee off he is far enough away. She hit the drive of her li...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
