Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Spiegel
Een boer werkt op zyn land en oppeens ziet hij wat glinsteren. Hij stapt van zijn tractor af en loopt naar het glinsterende object af. Hij pakt het op. De boer had nog nooit eerder zoiets gezien.De boer zegt: Hè, hij lijkt sprekend op mijn vader.
Tydens het eten kijkt de boer nog een keer naar de spiegel. Sprekend mijn vader, zegt hij. Zijn vrouw vraagt: Wat is dat, schat? Niks hoor, zegt de boer.
Voor het slapen kijkt hij nog een keer in de spiegel. En weer Sprekend zijn vader. Hij trekt zijn broek uit en stopt zijn spiegel in zijn zak.
Zijn vrouw vertrouwd het niet en midden in de nacht wanneer haar man slaapt, kijkt zij in de zak van de boer. Ze haalt het stuk spiegel er uit en kijkt er goed in.
Zegt de Vrouw: Ik wist het wel hij heeft een ander. En nog een lelijke ook...
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Dopey bij de paus (7.88/10)
De zeven dwergen gaan naar het Vaticaan en, aangezien ze een audiëntie hebben gevraagd en omdat ze DE zeven dwergen zijn, worden ze naar de paus gebracht. Dopey staat vooraan."Dopey, mijn...
Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Ben ik verzekerd? (6.51/10)
Ben ik hier wel tegen verzekerd?Hieronder een aantal schriftelijke uitspraken van verzekerden die aangifte doen van een schadegeval
(Uit een proces-verbaal) De achterv...
Mop verder lezen (Je hebt 2% gelezen)
Klassieke muziek is wel zwaar (6.93/10)
Mijnheer Janssen vindt zijn gebrekkige kennis van klassieke muziek een behoorlijk gemis. Hij besluit, in een desperate poging om iets van zijn culturele achterstand in te lopen, naar een uitvoering va...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)