Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Architect
Waarom mag men er zeker van zijn dat een vrouw niet door een architect is ontworpen ?Een architect zou nooit de riolering in de feestzaal laten uitkomen
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Met de pinguin op stap (7.72/10)
2 Agenten komen een pinguin tegen op straat. "Wat moeten we daarmee?" zeggen ze tegen elkaar... Ze beslissen uiteindelijk om hem mee te nemen. Onderweg gaan ze tanken en de pompbediende vraa...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Een bolleke stront (6.45/10)
Zo komt er ne vent bij den dokter en zegt: "Dokter, ik weet niet wat ik heb,ik heb totaal geen smaak meer, en ik doe niks dan liegen." Den dokter zegt: "Daar kan ik ni veel aan doen, ma...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Uw fiets is morgen klaar! (7.13/10)
Een agent houdt een fietser aan:"Uw bel is kapot, uw remmen werken niet en u heeft geen verlichting, dat gaat u 25 euro kosten"
Zegt de fietser: "Dat is g...
Mop verder lezen (Je hebt 80% gelezen)
