Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dag dokter!
Een koppel oudjes komt bij de dokter voor hun jaarlijkse controle.Na het onderzoek zegt de dokter tegen de oude man: "U bent in uitstekende gezondheid; niets speciaals te melden?"
- "Wel, dokter" antwoordt de man, "er is toch iets dat mij bezighoudt. Wanneer ik vrij met mijn vrouw heb ik het altijd zo warm, en zweet ik als een paard.. Maar de tweede keer heb ik het verdomd kou en krijg ik zelfs kippenvel."
- "Hm, eigenaardig; ik zal het eens opzoeken, laat ondertussen uw vrouw maar binnen."
Oma komt de onderzoekskamer binnen en opa gaat terug naar de wachtzaal.
De dokter onderzoekt haar grondig en zegt: "Alles OK, net als uw man.
Maar hij vertelde mij dat hij het tijdens jullie eerste vrijpartij bijzonder warm krijgt en de tweede keer zeer koud..."
Waarop Oma: "De idioot, dat komt omdat de eerste keer in juni was en de tweede in januari!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Neuken dmv de strijkplank (6.17/10)
Een pas getrouwd stel komt bij de dokter want ze weten niet precies hoe ze het moeten doen. 'Nou' zegt de dokter tegen het vrouwtje, 'ga daar maar op bed liggen', terwijl hij de man commandeert: 'Hou ...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Ik wil een man! (7.46/10)
Op een avond hoort jantje lawaai in de slaapkamer van zijn zus. Hij sluipt naar haar slaapkamerdeur en piept door het sleutelgat. Hij ziet zijn zus allerlei bewegingen maken onder de deken al roepend:...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Indiaan (6.98/10)
Een indiaantje vraagt aan zijn vader: "Papa, waarom heet mijn zusje eigenlijk Zonneschijn"?"Omdat zij is gemaakt toen de zon volop scheen".
"En waarom heet mi...
Mop verder lezen (Je hebt 55% gelezen)