Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Vies !
Wie is het viest?a: de kerstman
b: de postbode
c: zwarte Piet
ANTWOORD: allemaal
Want:
- de kerstman hangt zijn ballen aan de boom
- de postbode gaat met zijn handen in een heleboel gleuven
- zwarte Piet draagt de zak van Sint !
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Zuigkracht (6.94/10)
Een vrouw is poedelnaakt aan het aerobicken voor tv, doet een grand-ecart en haar mossel blijft als een zuignap kleven aan de tegels. Haar man roept er een arbeider bij die onmiddellijk aan de clitori...Mop verder lezen (Je hebt 45% gelezen)
Texaans koppel (6.33/10)
Een koppel gaat in Texas wonen en de man van het koppel heeft al altijd van die texaanse cowboylaarzen willen hebben. Dus hij naar de winkel om die laarzen aan te kopen, waarna hij huiswaarts keert me...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
De Kerstman (7.34/10)
Moniek besluit komaf te maken met haar zielige bestaan en wil van de Eiffeltoren springen. Ze gaat naar het derde platform, klimt over de reling en aarzelt nog even voor ze de sprong zonder bungee aan...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
