Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De auto
De laatste tijd zijn er vele files en op school wordt er aandacht aan besteed.
Juf vraagt in het algemeen wie heeft er een auto thuis maar ook welk merk, vanwege de co2.
Steekt Jantje zijn vinger op en de juf zegt: "Jantje jullie hebben toch geen auto daar zijn je ouders veel te arm voor!"
"Wel Juf gisteravond zei vader tegen moeder; Kom op oude Ford doe de bumpers van elkaar dan zal ik de slinger d'r insteken."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hoe wordt hij gevuld? (7.25/10)
Op een boerderij gaat een nieuwe knecht voor het eerst van zijn leven onder de douche. Hij heeft geen flauw benul hoe de mengkraan werkt en hij verbrandt zijn gereedschap meer dan verschrikkelijk.Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
Prachtpapegaai (8.03/10)
Een man besluit op een dag dat het tijd wordt om een huisdier aan te schaffen. Hij gaat naar de dierenwinkel, kijkt rond en ziet een prachtige papegaai, rustig zittend op een stok in zijn kooi. Toch h...Mop verder lezen (Je hebt 6% gelezen)
Vibra-tor (7.9/10)
De juffrouw voor de klas zegt tegen de kinderen: 'Vandaag gaan we het over een bepaald soort dieren hebben, en wel over torren. Wie kan mij een tor noemen?' Bertje steekt zijn vinger op: 'De water-tor...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)