Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wat doe je?
Je ontmoet een mokkel van een wijf met een goede d-cup.Je leert haar beter kennen en je vraagt haar voor eens af te spreken.
De dag daarna kom je bij haar thuis aan en zij neemt je mee naar haar bed.
wat is het eerste dat je doet?
Wakker worden!!!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Tattoëren of castreren? (7.49/10)
De Jean komt bij de dokter en zegt "Dokter, ik wil me laten castreren!!""Pardon?", schrikt de dokter, "Dat meen je niet?
Je bent kerngezond, waarom zou iemand...
Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
De supergeile haan (7.99/10)
Een boer gaat in de dierenwinkel een nieuwe haan kopen. De eigenaar meldt dat hij nog één haan over heeft, maar dat deze ontzettend geil is. De boer vindt dat niet zo erg want hij heeft voor vannacht ...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
De fiere snurker (7.1/10)
Een man deed in zijn slaap niets dan snurken, zijn vrouw was het moe en ging naar de huisdokter, die haar de raad gaf om de penis van haar man af te binden; zodat hij vanzelf zou stoppen met snurken. ...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
