Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wat doe je?
Je ontmoet een mokkel van een wijf met een goede d-cup.Je leert haar beter kennen en je vraagt haar voor eens af te spreken.
De dag daarna kom je bij haar thuis aan en zij neemt je mee naar haar bed.
wat is het eerste dat je doet?
Wakker worden!!!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Geld te verdienen (7.94/10)
De directeur roept zijn secretaresse bij zich. "Daisy, ik stel je een verhoging voor. Het principe is eenvoudig. Ik werp 500 euro op de grond. Indien je die kan oprapen voor ik iets met je heb ku...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
De reis naar Parijs (7.24/10)
Een verpleegster komt een kamer binnen, en ziet daar een patiënt die doet alsof hij een auto bestuurt. De verpleegster vraagt hem: "Charel, wat ben je aan het doen?" Waarop Charel antwoordt:...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Tijdens de pauze (7.98/10)
Een man zit op zijn werk nogal sloom achter zijn bureau. De directeur komt langs en vraagt wat er aan de hand is. De man antwoordt: "Ik weet het niet, ik heb het gevoel dat alles mislukt, dat all...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
