Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bonaparte!
Zit een Nederlander in een restaurant en ziet een Belg steeds zijn boontjes naast zijn bord leggen, waarop de Nederlander vraagt : Nou,wat doe jij daar?" Oh dat is Bonaparte..."
De Nederlander komt thuis en vraagt om een bord boontjes,vlees en aardappelen.
Hij legt zijn boontjes naast zijn bord , waarop zijn vrouw vraagt : "Wat doe jij daar nou?"
Nederlander : "Awel,Dat is Napoleon!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
hygiënisch (6.15/10)
Er waren eens 2 domme blondjes die door de woestijn moesten gaan. Ze vonden het te warm om te stappen, dus besloten ze om een kameel te nemen. Ze kopen een kameel en de verkoper zegt hun: "Na de ...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Pilsje bewaken (6.69/10)
Een man moet in de druk café even naar de WC. Om te voorkomen dat zijn zojuist getapte pilsje wordt opgedronken, zet hij er een briefje bij. Op het briefje staat: 'Ik heb erin gespuugd.' Als de man te...Mop verder lezen (Je hebt 52% gelezen)
Trapladdertje (6.46/10)
Een man komt thuis van zijn werk en ziet zijn vrouw in de keuken op een trapladdertje staan.Ze is het plafond aan het verven,maar ze knoeit verschrikkelijk veel verf op de grond !
De ma...
Mop verder lezen (Je hebt 55% gelezen)
