Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Tragedie vs ongeval

Koning Albert II bezoekt in een lagere school het 4e leerjaar. Ze zijn daar net aan het discussiƫren over de betekenis van bepaalde woorden.
De leraar vraagt aan koning Albert II om de discussie te leiden over het woord 'tragedie'

De koning vraagt aan de klas of er iemand een voorbeeld kan geven van eent ragedie. Een jongen staat op en zegt "Als mijn beste vriend de straat oversteekt en hij wordt doodgereden is dat een tragedie."Nee", zegt de koning, "dat is geen tragedie maar een ongeval."

Een meisje doet ook een poging: "Wanneer een schoolbus met 50 leerlingen erin, in een ravijn rijdt en iedereen is dood is dat een tragedie." "Nee", zegt de koning, "dat is geen tragedie maar een groot verlies."

Heel de klas zit stil te kijken maar koning Albert II dringt aan: "Is er dan niemand die een voorbeeld kan geven van een tragedie?" In de hoek van de klas zit Jefke. De meester slaat al zijn ogen ten hemel en luistert gespannen wat Jefke zal zeggen!
Bedeesd zegt deze : "Als een Belgisch legervliegtuig met gans de koninklijke familie aan boord, door een raket van Osama Bin Laden
wordt geraakt en daardoor helemaal vernietigd wordt is dat een tragedie."

"Fantastisch", zegt koning Albert II, "kun je me ook uitleggen waarom dat een tragedie is?" "Wel", zegt Jefke, "omdat het geen accident is en zeker geen groot verlies!!!



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Hillary is zwanger (7.41/10)

Hillary Clinton komt bij de dokter, die zegt dat ze zwanger is. Ze belt naar het Pentagon en Bill neemt op.
Woedend schreeuwt ze: "Je hebt me zwanger gemaakt, eikel!"
Zegt Bi...

Mop verder lezen (Je hebt 77% gelezen)


Fucking Iraqi's (7.46/10)

Een kerel loopt een bar binnen en ziet Bush en Donald Rumsfield (minister van defensie) samen aan de toog zitten.

"Heren als u me toestaat: hoe moet het nu verder met de war on ter...

Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)


Bush & Sadam in de clinch (7.67/10)

George W. Bush (USA) komt bij Sadam Hoessein (Irak) op bezoek. Ze zitten samen aan tafel. Ziet Bush een knopje op de tafel en vraagt aan Sadam wat dat is. Zegt Sadam: 'Probeer maar, en kijk wat er geb...

Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)


Mop details

Categorie: Bekende Personen
Moppentapper: jos the boss
Datum: 27-12-2020
Maal bekeken: 7294
Aantal stemmen: 41
Gemiddelde score: 5.32

11
3
2
2
2
3
3
5
2
8
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish