Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bij wie schort er wat?
Een dame komt bij de dokter. "Zo, mevrouw", zegt deze, "wat kan ik voor je doen"? De dame antwoordt: "Het is eigenlijk voor mijn man dat ik kom, dokter". "Wat heeft je man dan wel"? vraagt de dokter. "Hij denkt dat hij onzichtbaar is" zegt de dame. "Dan zal je hem toch eens moeten meebrengen, zodat ik hem kan onderzoeken" oppert de arts. Waarop de dame zegt: "Precies, daarom zit hij hier naast me".Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
stille inbreker (7.06/10)
Een man komt op het politiebureau met de vraag of hij de man kan spreken die de nacht ervoor bij hem thuis had ingebroken.."Nee, dat gaat niet, je krijgt je kans in de rechtzaal!"
Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)
Hulpbehoevend (6.15/10)
Er zit een man in de trein en tegenover hem zit een leuke juffrouw. Plots vraagt hij juffrouw: "Kunt u mijn rechterbeen even op de bank leggen?' De juffrouw denkt even na en nou ja dat zal ik wel...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Werken in de zoo (7.92/10)
Een man zonder werk bekijkt de advertenties in de krant en leest dat ze een oppasser zoeken in de zoo. De man gaat zich gaan aanbieden maar krijgt een njet van de directeur: "Spijtig, ik heb zoju...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
