Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Schuldgevoel
Hoe weet je het verschil tussen een écht cadeau van je man of een cadeau uit schuldgevoel?
De cadeaus uit schuldgevoel zijn mooier!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De 3e Affaire (7.59/10)
Een aflegger in het mortuarium was 's avonds laat aan het werk. Zijn taak was het de doden vóór ze werden begraven of gecremeerd te onderzoeken. Toen hij het lichaam van meneer Schwartz onderzocht, de...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Genezende krachten (6.6/10)
Het is zaterdagavond en hele volksstammen aan kijkers zitten weer aan de buis gekluisterd. Dat is niet ongebruikelijk bij een optreden van het medium: het congrescentrum zit bomvol; de zaal had ook ti...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
My son is gay! (7.02/10)
Four men went golfing together one day; three headed to the first tee and one went into the club house to take care of the bill. The three men started talking, bragging about their sons. The first man...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
