Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Broek geeft blauw af

Er komt een man bij de dokter, geeft de dokter een hand en gaat zitten. "Wat is het probleem,"vraagt de dokter. "Nou,"zegt de man "mijn linker teelbal is helemaal blauw" "Laat me maar een kijken"antwoord de dokter. Dus de dokter kijkt en zegt "Het spijt me, maar ik zal hem eraf moeten halen, maar met een teelbal is het ook nog goed leven.

Twee weken later komt diezelfde man weer bij de dokter en zegt "Dokter nu is mijn rechter teelbal ook blauw."De dokter kijkt weer en besluit dat het beter is ook deze teelbal eraf te halen.

Niet lang daarna komt man weer bij de dokter en zegt "Nou is mijn lul ook al blauw. "Laat me nog eens kijken," zegt de dokter. Dus de dokter kijkt goed en zegt:"Aaaah ik zie het al, uw broek geeft af!!!!!"



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Gaten in een gat (7.82/10)

Juffrouw: "Jongens, een raadseltje: hoe krijg ik 2 gaten in 1 gat?"
Marietje, terwijl ze met haar duim en wijsvinger een ringetje maakt en dat om haar neus doet: "Kijk, juf, ik k...

Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)


Poesje aaien (6.36/10)

Er staat een vrouw bij een bushalte, met een kat op haar arm. Er komt een man voorbij en die vraagt: "Mag ik je poesje aaien?"
Die vrouw zegt: "Ja hoor, moet je wel even mijn ka...

Mop verder lezen (Je hebt 85% gelezen)


Onderweg naar de baarmoeder (6.4/10)

3 zaadcellen onderweg naar de baarmoeder.

Zegt de 1 "als ik win hoop ik dat ik een jongen ben."
Zegt de 2 "ik hoop dat ik een meisje ben."
Zegt de 3 &q...

Mop verder lezen (Je hebt 76% gelezen)


Mop details

Categorie: Seks & Bedpret
Moppentapper: Vittelleke
Datum: 11-11-2022
Maal bekeken: 7580
Aantal stemmen: 85
Gemiddelde score: 7.34

4
4
2
3
4
5
12
15
20
16
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish