Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
stille inbreker
Een man komt op het politiebureau met de vraag of hij de man kan spreken die de nacht ervoor bij hem thuis had ingebroken.."Nee, dat gaat niet, je krijgt je kans in de rechtzaal!"
"Maar agent, U begrijpt me verkeerd. Ik wil alleen maar weten hoe het hem gelukt is om 's nachts het huis in te komen zonder mijn vrouw wakker te maken!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Rechtzaak (7.19/10)
Een aanklager vroeg aan zijn eerste getuige, een oude vrouw, om te gaanstaan. Hij wendde zich tot haar en vroeg: "Mevrouw Bakker kent u mij?"
Ze antwoordde: "Ja zeker, k...
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Kom me duwen! (7.99/10)
Een doordeweekse avond in het weekend voor velen van ons ...Een zatlap loopt 's nachts over straat en belt om 4 uur 's morgens aan bij mensen.
De man des huizes staat woedend op en vr...
Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Jantje en de oude dozen (7/10)
Jantje logeert een nachtje bij opa en oma.Als hij naar bed gaat vraagt hij aan opa: "Waarom heb jij een kartonnen buik?"
Waarop opa verbaasd zegt: "Maar jongen, ik heb ...
Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
