Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
stille inbreker
Een man komt op het politiebureau met de vraag of hij de man kan spreken die de nacht ervoor bij hem thuis had ingebroken.."Nee, dat gaat niet, je krijgt je kans in de rechtzaal!"
"Maar agent, U begrijpt me verkeerd. Ik wil alleen maar weten hoe het hem gelukt is om 's nachts het huis in te komen zonder mijn vrouw wakker te maken!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Brilletje (6.34/10)
Moeder gaat met Jantje op bezoek naar een vriendin, die net een kindje heeft gekocht.Het kindje is echter geboren zonder oortjes.
Jantje heeft altijd al het hart op de tong gehad, en mo...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Sabena (6.13/10)
Een toestel van de Belgische luchtvaart maatschappij Sabena wil gaan landen op Schiphol. De piloot en zijn co-piloot zetten de daling in en zien beneden hun de landingsbaan al verschijnen. De piloot l...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Zwart en Wit (6.77/10)
Een Afrikaans afgevaardigde en zijn secretaris zijn in Belgie op bezoek bij koning Albert na een gesprek over de beide landen vraagt de afgevaardige aan koning Albert: "Mag ik je iets vragen"...Mop verder lezen (Je hebt 36% gelezen)