Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Kannibalen op restaurant

Komen drie kannibalen bij een restaurant. Na een blik in de menukaart bestelt de eerste kannibaal de gebakken Jood. De tweede neemt gestoofde Neger en de derde neemt gegratineerde Turk.

Aan het einde van het diner komt de ober met de rekening: "Wie had de gebakken Jood?" "Ik" zegt de eerste. Dat is dan 250 Euro" zegt de ober. "WAT" zegt de kannibaal. Dat is duur. Ja" zegt de ober "maar Joden zijn na WO2 erg schaars geworden en zo duur, omdat er nog maar weinig van zijn hier in Nederland" "Nou ja, vooruit" zegt'ie en betaalt zijn rekening.

"Wie had de gestoofde neger?" vervolgt de ober ". "Ik" zegt de tweede. "Dat is dan 350 Euro" zegt de ober. "WAT" zegt de tweede kannibaal. "Dat is nog duurder, en negers die zijn toch niet schaars in Nederland!" "Helemaal niet" zegt de ober "Maar negers zijn erg snel en daarom zo duur, je krijgt ze bijna niet te pakken, en ze zijn moeilijk in het vizier te krijgen, vandaar de prijs". "Nou ja, vooruit" zegt ook de tweede en betaalt ook zijn rekening.

De derde kijkt op als de ober hem tenslotte een rekening presenteert van 600 Euro. Verontwaardigd roept hij: "WAAAT 600 Euro!!!" Hoe kan dat, Turken zijn toch lui en dus helemaal niet snel, en bovendien toch helemaal niet schaars in Nederland! Je ziet ze overal!" "Dat is waar" zegt de ober "Maar heeft U al eens geprobeerd een Turk schoon te maken?"



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Opnieuw behangen? (6.41/10)

Ik kom bij een Hollander thuis die bezig is zijn behang eraf te stomen.
Ik zeg: "Wat is er man, ga je opnieuw behangen?"
Zegt hij: "Nee, ik ga verhuizen!"...

Mop verder lezen (Je hebt 105% gelezen)


Buschauffeur in Brussel (6.37/10)

In Brussel rijd den Jul rond met den bus.
Elke morgen vervoert hij blanken en zwarten met zijnen bus. Iedere morgen weer beginnen de blanken en zwarten en ferme rel.
Op een dag is den J...

Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)


Hollandse recyclage (7.54/10)

Er zit een Hollander in het restaurant te eten. Hij eet een croisantje. Komt er een Marokkaans kereltje aangelopen die asociaal op zijn kauwgom zit te kauwen. Hij neemt plaats naast de Hollander.

Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)


Mop details

Categorie: Buitenlanders
Moppentapper: Beaverke
Datum: 07-11-2022
Maal bekeken: 14267
Aantal stemmen: 72
Gemiddelde score: 7.21

11
0
1
1
2
2
9
14
16
16
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish