Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
ONGEDEKTE CHEQUE
Een heer komt binnen bij Cartier, Place Vendome in Parijs. Hij is vergezeld van een beeldmooie vrouw en samen kiezen ze een juweel van 50.000 voor haar.Op het moment dat er moet betaald worden,haalt de heer zijn chequeboekje tevoorschijn en begint te schrijven.
De verkoper trekt een beetje een vervelend gezicht omdat hij de man voorheen nog nooit eerder heeft gezien en er niet erg gerust in is dat de cheque wel gedekt zal zijn.
De man merkt dit gelaattrekje bij de verkoper en zegt : " Je bent er precies niet echt gerust in dat er wel genoeg geld op mijn rekening staat ?"
De verkoper :"Wel , euh.."
De man : " Kijk, geen probleem,we spreken het volgende af : aangezien het zaterdag is, en mijn bank vandaag gesloten is, laat ik mijn cheque en het juweel hier liggen tot maandag.Pas na dat je het geld geïnd hebt bij de bank, laat U het juweel bezorgen bij deze lieve dame."
De verkoper, zelfverzekerd, geeft zonder twijfel zijn goedkeuring aan deze oplossing en de man vertrekt met zijn beeldmooie vrouw.
De maandagochtend gaat de verkoper naar de bank en wat raadt U?
Jawel de chequen blijkt ongedekt te zijn. De bankrekening van de client beschikt niet over voldoende provisie.
De verkoper belt naar de man en legt beleefd uit wat er in de bank gebeurd is, waarop de man antwoordt."
" Ja maar dat is niet erg. Het juweel is nog in uw bezit, het heeft U niets gekost. En ondertussen heb ik gans het weekend heerlijke seks gehad.
Bedankt voor uw medewerking en tot nog's."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Wonder zwembad (6.67/10)
Een Belg, een Italiaan en een Nederlander gaan naar een zwembad.Bij het zwembad staat in grote letters: WONDER ZWEMBAD: VOOR JE VAN DE SPRINGPLANK SPRINGT ZEG JE IETS EN DAAR ZWEM JE DAN IN.
Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
Koe van 20.000 euro (6.34/10)
Pietje loopt langs een boerderij en ziet dan op een bord staan:'Melkkoe te koop voor 20.000 euro'
Dus hij belt aan en zegt tegen de boer dat die de koe zo nooit aan die prijs zou kunnen...
Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
Blinde met schuurpapier (6.67/10)
Wat zegt een blinde als je hem schuurpapier geeft?- Miljaarde dat is klein geschreven!
...
Mop verder lezen (Je hebt 180% gelezen)
