Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Menopauze
Waarom stoppen vrouwen met bloeden als ze rond de 50 zijn?Omdat ze dat bloed nodig hebben voor hun spataders !
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Erectie! (6.36/10)
"Mevrouw Borst zit in de Tweede Kamer te vergaderen. Roept ze ineens heel hard: "ERECTIE!"Zegt de voorzitter: "Eh... mevrouw, u bedoelt zeker CORRECTIE."
&quo...
Mop verder lezen (Je hebt 71% gelezen)
De bedelaar zonder benen (6.4/10)
Een man zit zonder benen in een rolstoel te bedelen aan de kerk. Plots passeert daar een vrouw die naar de mis gaat en ze geeft de bedelaar 50 euro. De man schrikt ervan en denkt dat de vrouw verkeer...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
De twee skeletten (6.65/10)
Zoef. Twee graven zwaaien open. En twee skeletten kruipen naar buiten. Ze lopen naar twee zware Harley Davidsons. Ze starten de motoren. Broem, broem, broem... Stapt het ene skelet weer af, loopt naar...Mop verder lezen (Je hebt 47% gelezen)
