Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Het Interview
Als de verslaggever van een sensatieblad voor een reportage over seks een jonge getrouwde interviewt vraagt hij haar :" Gaat u overdag ook met u partner naar bed? "
" Ja " antwoordt zij blozend.
" Hoe vaak ? "
" Zo'n vijf of zes keer in de week. "
" Spreekt u met uw man tijdens het bedrijven van de liefde ? "
" Eigenlijk niet nee... " zegt zij verbaasd.
" Dat zou natuurlijk kunnen maar dan moet ik hem op kantoor opbellen... "
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Knecht en de laarzen (8.03/10)
Komt een knecht bij een boer werken op 1 voorwaarde dat hij geen seks zou hebben met z`n dochters. De knecht ziet z`n dochters en ze zijn zo knap en lekker... Maar hij houdt zich in. Tot op een moment...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Meer tijd (6.27/10)
Een man vrijt voor de eerste keer met zijn vriendin op de achterbank van zijn auto. Als ze klaar zijn zucht hij:" Als ik geweten had dat je nog maagd was, had ik er meer tijd voor genomen." ...Mop verder lezen (Je hebt 67% gelezen)
Seksuele opvoeding (7.61/10)
Juf Marleen van het eerste leerjaar beslist om seksuele opvoeding te geven.Ze begint met een penis te tekenen op het bord.
Juf: "Wie weet wat ik getekend heb?"
Alle kin...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
