Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Omgekeerd
Jef komt thuis van zijn werk en ziet in zijn bed een naakte man liggen.Hij zoekt naar zijn vrouw en vindt ze in een kast.
Dan zegt zijn vrouw tegen die vent in bed :"Het was zeker omgekeerd...?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Afspraak met gynaecoloog (7.42/10)
Emiel ligt al de halve nacht te woelen. Op een gegeven moment maakt hij zijn vrouw wakker en zegt: "Schatje, ik heb zo'n zin om met je te vrijen?" Zijn vrouw zegt: "Uhhh .... nee liefje...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
De rechtbank (6.38/10)
In de rechtszaal wordt markske, 8 jaar oud gedagvaard door een vrouw van 28.De beschuldiging luidt "verkrachting"
Markske is uiteraard vergezeld van zijn moeder, en die zegt, ...
Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Beffende Kikker (7.72/10)
Er komt een vrouw de dierenwinkel binnen en pakt een blik kattenvoer. Plots valt haar oog op een bak 'beffende kikkers'. Ze denkt nog geen 5 seconden na, betaalt 30 euro voor het voer en de kikker en ...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
