Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dokus.
Dokus zit in de klas. Hij bromt voortdurend: 'vroem, vroem!'De meester wordt kwaad. Hij zegt: 'Dokus, nog één keer en je gaat in de hoek!'
'Vroem, vroem!', bromt Dokus weer.
'In de hoek!', roept de meester.
'Dat kan niet', antwoordt Dokus. 'Mijn benzine is op!'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
vrijdag (7.16/10)
Phil wordt wakker in de hel en hij is een beetje slechtgehumeurd. Satan loopt voorbij en spreekt hem hierop aan.Satan: "Awel waarom zo'n lang gezicht?"
Phil: "Wat denk je...
Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Kapitein Bravado (7.87/10)
Lang geleden leefde er een officier van het koninklijk leger. Zijn naam was Kapitein Bravado. Het was een echte, echte man die geen enkel greintje schrik vertoonde als hij voor zijn vijand stond. Op ...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Dove boekhouder (7.92/10)
De peetvader van een maffiaclan kwam er achter dat zijn dove boekhouder 10 miljoen euro verduisterd had. Tevoren dacht hij dat een dove boekhouder een voordeel was, vermits die niet kon doorvertellen ...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
