Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dokus.
Dokus zit in de klas. Hij bromt voortdurend: 'vroem, vroem!'De meester wordt kwaad. Hij zegt: 'Dokus, nog één keer en je gaat in de hoek!'
'Vroem, vroem!', bromt Dokus weer.
'In de hoek!', roept de meester.
'Dat kan niet', antwoordt Dokus. 'Mijn benzine is op!'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Echtscheidingsadvocaat (6.37/10)
Een jongen loopt op een dag een postkantoor binnen en ziet daar in een hoek een kalende man van middelbare leeftijd die bezig is met het plakken van "Liefdes" postzegels op helderroze envelo...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
Nieuwe Ferrari (6.56/10)
Er is een man die een nieuwe ferrari heeft gekocht. Een mooie rode cabrio. Hij gaat hem halen en hij scheurt door de stad. Dan scheurt hij door de woonwijken, iedereen mag zijn auto zien. Daarna scheu...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Ben ik verzekerd? (6.51/10)
Ben ik hier wel tegen verzekerd?Hieronder een aantal schriftelijke uitspraken van verzekerden die aangifte doen van een schadegeval
(Uit een proces-verbaal) De achterv...
Mop verder lezen (Je hebt 2% gelezen)
