Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Madonna en Lourdes
Een merkwaardige vaststelling:Madonna is nooit in de grot van Lourdes geweest, maar Lourdes wel in de grot van Madonna
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Dakloze man (7.99/10)
Een man wordt in de straat aangesproken door een dakloze, zeer vuil en verwilderd. Hij vraagt geld om te kunnen eten. De voorbijganger neemt zijn portefeuille en neemt een biljet van 10 euro, maar voo...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Geheim (6.9/10)
Jantje gaat naar de speeltuin en komt Annemiekje tegen. Hij zegt:"Ik moet je iets laten zien, maar het is zo geheim dat het niet hier kan. Het moet bij mij thuis gebeuren."
...
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Minnares (7.53/10)
Een man en vrouw dineren samen in een heel sjiek restaurant, wanneer een verblindend mooie jongedame naar hun tafeltje komt, de man een dikke zoen geeft, zegt dat ze hem straks wel zal zien en terug w...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
