Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Madonna en Lourdes
Een merkwaardige vaststelling:Madonna is nooit in de grot van Lourdes geweest, maar Lourdes wel in de grot van Madonna
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Vreemd drinkgedrag (7.93/10)
Een Ier wandelt een pub binnen in Dublin, bestelt 3 Guinness en gaat in een hoekje zitten, waar hij afwisselend een teug neemt uit één van de drie glazen. Wanneer ze alledrie op zijn, gaat hij terug n...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Lente hangt in de lucht (6.38/10)
Jantje heeft promotie gemaakt en voor zijn functie moet hij op Engelse les. Op een gegeven moment wil hij het pas geleerde 'beginners Engels' in de praktijk brengen. Hij gaat een praatje aan met een k...Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)
Mooie uitspraken (6.11/10)
"Waarom heet een vlieg 'vlieg' en een vis geen 'zwem' ?""Mijn schoonmoeder had pijn onder haar linkerborst. Het bleek een gezwollen knie te zijn."
"Sla nooit ee...
Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)