Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
waarheidsdetector
Een Fransman , een Belg en een Nederlander besluiten om te zien wie hoeveel bier kan opdrinken. Ze gaan elk om te beurt aan de leugendetector. ( Hij zegt PIEP als het fout is )Eerst de Fransman :
'Ik denk dat ik 200 biertjes kan opdrinken' PIEP
'100' PIEP
'50?'
de leugendetector zweeg
Vervolgens de Belg
' Ik denk dat ik 250 biertjes kan opdrinken' PIEP
'150?'
de leugendetector zweeg
Ten Slotte de Nederlander :
' Ik denk ...'
PIEP
Want een nederlander kan niet denken !
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Belgische slimheid (7.5/10)
Een Belg en een Hollander lopen door het bos en plots horen ze iemand roepen:"HELP,HELP". Ze lopen erna toe en zien dat een elfje aan het verdrinken is. Alle twee springen ze in 't water en ...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
De Amerikaanse spion (7.81/10)
In tijde van de koude oorlog, trainde Amerika de beste spion ooit, speciaal voor het werk in Rusland. Hij werd gedropt achter de linies, en toen hij bij het russische bolwerk (een café, nota bene) toe...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Appartement (6.61/10)
Er is een appartement en op de eerst verdieping wonen alleen maar belgen.Op de tweede verdieping wonen alleen maar turken
En op de derde verdieping wonen allen marokanen.
...
Mop verder lezen (Je hebt 65% gelezen)
