Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
waarheidsdetector
Een Fransman , een Belg en een Nederlander besluiten om te zien wie hoeveel bier kan opdrinken. Ze gaan elk om te beurt aan de leugendetector. ( Hij zegt PIEP als het fout is )Eerst de Fransman :
'Ik denk dat ik 200 biertjes kan opdrinken' PIEP
'100' PIEP
'50?'
de leugendetector zweeg
Vervolgens de Belg
' Ik denk dat ik 250 biertjes kan opdrinken' PIEP
'150?'
de leugendetector zweeg
Ten Slotte de Nederlander :
' Ik denk ...'
PIEP
Want een nederlander kan niet denken !
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Dood? (7.86/10)
Een kerel met 20 pinten achter de kiezen bolt naar huis. Onderweg voelt hij een schok, schiet klaarwakker, trekt zijn auto recht en ziet in z'n achteruitkijkspiegel nog een Marokkaan de berm inkiepere...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
De Irakese spits (7.17/10)
Een scout van voetbalclub Antwerp vertelt de trainer dat hij een fantastische jonge Irakese spits aan het werk heeft gezien in Bagdad. De trainer stapt onmiddellijk op het vliegtuig om een wedstrijd t...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Oerwoud (6.14/10)
3 negers, papa, mama en kindje neger lopen door het oerwoud op naar een rivier waar men volgens men zegt, na het overzwemmen, blank van wordt. Alleen, deze rivier zit vol piranas... Maar toch willen z...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
