Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Goed van buiten, slecht van...
Het is goed vanbinnen en slecht vanbuiten?- Ne Marokkaan met longkanker.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De rollen kunnen omkeren (7.41/10)
Een journaliste had een reportage gemaakt over de rol van man en vrouw in Afghanistan verschillende jaren geleden, en het was haar opgevallen dat de vrouw gewoon was om een meter of drie achter de man...Mop verder lezen (Je hebt 36% gelezen)
De bronzen kat (7.85/10)
Er loopt een man door de binnenstad van Mechelen. Hij ziet op een gegeven moment in de etalage van een antiquair een bronzen kat staan. Hij loopt de winkel in en vraagt aan de verkoper wat de kat moet...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
American Polish (7.37/10)
A Polish man moved to the USA and married an American girl. Although his English was far from perfect, they got along very well, until one day he rushed into a lawyer's office and asked him if he c...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
