Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De les Nederlands
Iets wat vorige week is gebeurd heet? Verleden tijd.Iets wat vandaag gebeurd is? Tegenwoordige tijd.
Iets wat volgende week gaat gebeuren is? Toekomstige tijd.
Een wedstrijd van Brugge bezoeken is? VERLOREN TIJD !
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Club Brugge hondje (6.95/10)
Een man belt naar het journaal met de opmerking dat hij een echt Club Brugge-hondje heeft. Nog dezelfde middag wordt hij geïnterviewd.Interviewer : wat is een Club Brugge-hondje??
Mop verder lezen (Je hebt 43% gelezen)
Karate hond (6.31/10)
Er is eens een karate-leraar die les geeft aan volwassenen. Op een dag neemt hij zijn hond Does mee naar de karate-les. Hij zegt tegen zijn leerlingen: "Kijk, dit is mijn hond en hij kan karate.&...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Sjefke de Keeper (6.02/10)
Ssjefke is keeper van het belgisch nationaal team en heeft een enorme schare fans. Op een dag besluiten sjefke en zijn vrouw te gaan trouwen, dus op naar de kerk om het ja-woord te geven. Komen ze de ...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
