Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Indiaan
Een indiaantje vraagt aan zijn vader: "Papa, waarom heet mijn zusje eigenlijk Zonneschijn"?"Omdat zij is gemaakt toen de zon volop scheen".
"En waarom heet mijn broertje dan Volle Maan?"
"Omdat hij is gemaakt bij volle maan. Maar waarom vraag je dat eigenlijk allemaal, Gesprongen Rubber?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Verlaten... (7.68/10)
Een ambitieuze programmeur besloot eindelijk maar eens een vakantie te nemen. Hij boekte een cruise en ging op weg. Onderweg stak er echter een orkaan op en het schip verging. Na een tijdje spoelde de...Mop verder lezen (Je hebt 7% gelezen)
You Finished? (7.67/10)
Een mooie Italiaan rijd in z'n dure wagen door Rome. Hij kijkt zo eens om zich heen en heeft ineens hele erge zin in seks. Hij rijdt verder en komt daar een meisje langs de weg tegen die aan het lifte...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
In het hoerekotje (7.82/10)
Een man komt binnen in een hoerekotje, hij heeft maar 800BEF, maar vraagt toch aan de patron wat hij hiervoor kan krijgen. "Wel euh, voor 500 heb ik nog wel iets voor jou; hier aan het einde van ...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
