Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Marokkaan bij Wedden Dat
Wist je dat er onlangs een Marokkaan heeft meegedaan aan 'Wedden dat...?Ze sloegen een aantal deuren van dancings tegen zijn gezicht en hij moest raden om welke dancings het ging.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
accidentje (7.13/10)
Een type met 25 pinten achter de kiezen bolt naar huis. Onderweg voelt hij een schok, schiet klaarwakker, trekt zijn auto recht en ziet in zijn achteruitkijkspiegel nog net een marokkaan de berm inkie...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
4 chinezen (6.91/10)
4 chinezen, Chu, Bu, Fu en Su hebben besloten om naar Amerika te verhuizen.Om een visum te krijgen,moeten ze hun naam laten aanpassen aan Amerikaanse normen.
Dus: Chu werd Chuck,Bu werd...
Mop verder lezen (Je hebt 72% gelezen)
Mep op z'n bakkes (7.97/10)
Een Belg, een Marokkaan, een non en een bloedmooie meid met een kort rokje en een paar ferme tieten zitten in een treincoupe. Op een gegeven moment rijdt de trein een tunnel in, het licht werkt niet d...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
